-
Fırsat ürünü

Bonacure Fibre Force XXL Keratin Bakım Şampuanı 500ml


SBFF-09
%61
indirim
147.00 TL
56.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
Bu ürün satıştan kaldırılmıştır.
Miktar(gr/ml):
500
Markalarımız:
Schwarzkopf
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Keratin İçerikli
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
Bu ikinci yazdığım yorum neden yayınlanmıyor bilmiyorum çünkü yorumlar bir ürünü alırken yol gösterdiğinden çok önem veriyorum.Tekrar yazıyorum eğer saçlarınız yıpranmanın son aşamasındaysa çok işe yaramıyor ama güzel bir ürün.Röfleli açık renk saçlarınızda başka bir şampuanla dönüşümlü kullanılmalı yoksa keratin saçı ağırlaştırıyor
Muhteşem bir şampuan çok çok memnun kaldim boyalardan ve acicidan dolayi yipranan saçimin kurtaricisi oldu sac bakim maskesiyle birlikte kullanimda harika sonuçlar verdi tabi tam sonucu 3 ve sonrasi yikamalarda net olarak gösterdi tesekkürler sachane
Görüşünü Yaz

Schwarzkopf > Bonacure > Bonacure Fibre Force Keratin Bakımı

Kampanyalar > Fırsatlar

Saç Bakımı > Şampuan

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, yanık saçlarda tedavi edici özelliği var mı? Bir de ürünün kendi sitesine baktığımda Fibre Force serisi var; ancak kutuların rengi farklı, içerik mi değişti acaba?

Beste A. 19/12/2016
Cevap: Beste Hanım Merhaba,Bonacure Fibre Force Keratin Bakım Şampuanı, saçın kimyasal işlemler ve yıpratıcı dış faktörler sonucu yitirdiği keratin oranını dengeleyerek, saçı onarır. Saçınızın durumuna ve ihtiyacına göre, daha etkili sonuç elde edebilmek için, serinin diğer ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Bahsetmiş olduğunuz ambalaj farklılığının sebebi, Schwarzkopf markasının 2017 yılına ait ürünleri için ambalaj değişikliği yapmış olmasıdır; sitemizde mevcut satışı devam eden ürünler sitemizdeki görseliyle aynı renktedir.
Sachane.com . 19/12/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : merhaba bu şampuani almak istiyorum ancak saçta ağırlaştırma yaparmi dolgunluk açısından

Asya Y. 29/03/2016
Cevap: Asya Hanım Merhaba, saçlarınız yoğun işlem görmüş ve doğal yapısını yitirmiş ise kullanabilirsiniz.Saçlarınızın dirençli olmasını sağlar. Ancak saçlarınız ince telli ise ve yağlanma varsa kullandığınızda ağırlaştırmaya sebep olabilir.
. 30/03/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla