-

Bonacure Fibre Force Keratin Bakım Maskesi 150ml


SBFF-03
%34
indirim
154.00 TL
100.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 75.68 TL / Ad 70.63 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
150
Markalarımız:
Schwarzkopf
Ürün Kategorisi:
  • Maske

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Keratin İçerikli
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
Fibre Force saç maskesi ilk uygulamada bile saçımda gözle görülür bir fark yarattı. Boyadan sertleşen saçlarım yumuşacık ve sağlıkla parlıyor.
Saç diplerime çok iyi geldi iyi duruluma müthiş tepkiler veriyor.
Görüşünü Yaz

Schwarzkopf > Bonacure > Bonacure Fibre Force Keratin Bakımı

Saç Bakımı > Saç Maskeleri

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
1

Soru : Hangi nem serisini tavsiye ediyorsunuz? Aynı zamanda bonacure renk koruyucu serisini de indirimdeyken almıştım , nem ihtiyacını bu ürün karşılar mı ?

Neşe . 31/08/2015
Cevap: Neşe Hanım,Renk Koruma Serisi, saçın nem ihtiyacını karşılamayacaktır. Sitemizde nem yükleme özelliği olan bir çok ürüne ulaşabilirsiniz. Linkten sitemizdeki nemlendirici şampuanları inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/sampuan?subcats

Sachane.com . 31/08/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 2 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Aşırı yıpranmış kuru sert saçlarım için fibre force setini aldım 4-5 haftadır kullanıyorum fakat saclarım daha da sertlesti ve kurudu hiç yumusak değil, artık kullanmayı bırakmalıyım yoksa bu şekılde mi güçlenip iyileşecek kafamda deli sorular

Neşe . 30/08/2015
Cevap: Neşe Hanım Merhaba,Fibre Force Serisi, keratin içermektedir. Her yıpranmış saçın keratin ihtiyacı olduğu söylenemez. Saçtaki keratin eksikliği, uzman bir kuaför tarafından gözle tespit edilebilir. Ancak saçınızın keratine ihtiyacı yoksa kullandığınız keratin içerikli ürünler saçınıza ağır gelebilir ve saçta sertleşme, ağırlaşma yapabilir. Bu durum sadece Fibre Force serisi için değil tüm keratin içeren ürünler için geçerlidir. Keratinin saçta aksi etkiler gösterdiği durumlarda nem serilerinin saça daha iyi geldiği tecrübelerimizle tespit edilmiştir. Dilerseniz bu serinin kullanımına bir süre ara verebilir ve nem veren ürünler kullanabilirsiniz. Saçınızdaki nem seviyesi düzenlendikten sonra keratin içerikli ürünler etkisini daha iyi şekilde gösterecektir.
Sachane.com . 31/08/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 2 Evet | 0 Hayır
Cevapla