-
Fırsat ürünü

Bonacure Derin Temizleme Şampuanı 1000ml


SBSD-09
%53
indirim
120.00 TL
55.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
1000
Markalarımız:
Schwarzkopf
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan

Saç-Boya

Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
Normal saçlarda rutin yıkama için çok ideal, muhteşem bir ürün. Özellikle bakım ürünlerinin kullanımı sonrasında saçlarınızda yağlanma benzeri sıkıntılar yaşadığınızı hissediyorsanız, fön esnasında buharlaşma ile karşılaşıyorsanız, kullanmaya başladıktan birkaç hafta sonra tümüyle hafiflemiş saçlara sahip olduğunuzu göreceksiniz. Bu ürünle tanışmamı sağlayan kuaförümün önerisi oldu ve uzun süredir sadece bu şampuanı kullanıyorum. 1000 ml olanı aldım, arada başka şampuanlar da kullanırım düşüncesindeydim. Başka ürünlerle desteklemediğim ve çok da özel bir bakım uygulamadığım halde saçlarımda belirgin bir yıpranma olmadı. Tabii yine de 1000 ml bitene kadar beklemeyi önermiyorum, yanı sıra bakım uygulayan nemlendirme özelliği yüksek şampuanlarla saçlarınızı canlandırmak, örneğin üç ay bu şampuanı kullandıktan sonra iki aylığına başka bir şampuana geçmek sonra yeniden bu şampuana dönmek uygun olacaktır. Saçlarınız çok kuru ve yıpranmış ise uygun bir ürün olmadığını da söylemeliyim.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Saçlarım İstanbul,Antalya gibi nemli şehirlerde özellikle yaz aylarında aşırı derecede yağlanıyor ve kaşınıyor. Kurak şehirlerde bu problemi yaşamıyor aksine saçlarım çok sağlıklı görünüyor. Bu şampuan İstanbul gibi şehirlerde kullanımı uygun mudur ?

Osman Y. 21/09/2017
Cevap: Osman Bey Merhaba,Bonacure Derin Temizleme Şampuanı yağlı saç derisi için arındırıcı özellikte bir üründür; dolayısıyla bahsettiğiniz gibi sık yağlanma durumlarında kullanıma uygundur.
Sachane.com . 22/09/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla