-
Fırsat ürünü

Bonacure Acil Kurtarma Bakım Kremi 200ml


SBAK-22
%62
indirim
104.00 TL
39.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
200
Markalarımız:
Schwarzkopf
Ürün Kategorisi:
  • Saç Kremi

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Onarıcı
Saç Tipi:
  • Yıpranmış Saçlar
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Durulanan
Ürün başarılı ancak tek başına pahalı.Set halinde alındığında hem daha uygun hem de daha etkili sonuç alınıyor.Tavsiye ederim.
SÜPER
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : ne kadar sıklıkla kullanılmalıdır ?

Kutay Y. 03/05/2015
Cevap: Kutay Bey,Bonacure Acil Kurtarma Kremi günlük kullanıma uygundur. Yani ürünü saçınızı her yıkadığınızda kullanabilirsiniz. Ancak ürünün saç dipleriyle temas etmemesi gerektiğini tekrar hatırlatmak isteriz.
Sachane.com . 04/05/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
1
1

Soru : Bir erkek olarak saçlarımı uzatıyorum ve suan sekıl almayan yıpranmıs bir saclarım var orta uzunlukta suan sekıl veremıyorum cok karmasık olmaya basladı sanırım waxlar zarar verdi bu ürünü ve şampuanını aldıgımda nasıl bir fark olur saclarımda ?

Kutay Y. 03/05/2015
Cevap: Kutay Bey Merhaba,Bonacure Acil Kurtarma Serisi, yıpranmış saçları onarmak amacıyla geliştirilmiştir. Saçınızda yıpranma olduğunu düşünüyorsanız bu seriyi tercih edebilirsiniz. Ürünler düzenli kullanımda saçınızdaki yıpranmayı onaracaktır.
Sachane.com . 04/05/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla