-

Beeplex

Saç bağlarınızı güçlendirip yıpranmaya güle güle deyin!

Saçınızı istediğiniz seviyeye kadar açmak veya istediğiniz kadar boyamak.. Hatta siyah saçı platin yapmak, kızıldan sarıya dönmek. Hem de sıfır hasar ile! Bunların hiç biri artık hayal değil. Beeplex, saçın sülfür bağlarını güçlendirmek üzere geliştirdiği özel sistemi ile açma ve boyama işlemi esnasında hatta perma ve kalıcı düzleştirme işlemlerinde saçın zarar görmesini engeller. İstediğiniz açma seviyesine güvenşle getirdiğiniz saçlarda arzu ettiğiniz renkleri uygulayabilirsiniz. Beeplex'in en pratik yönü ise, eklendiği karışımın volumünün değişmesine gerek kalmamasıdır. Yapmanız gereken tek şek standart olarak karışımınızı hazırlamak ve ardından belirtilen oranlarda Beeplex'i karışıma eklemektir. Bu kolay karışım oranı ve miktarları, her kimyasal işlem için detaylı olarak belirtilmiştir.

Beeplex, kimyasal işlem esnasında saçın yıpranmasını önlemenin yanı sıra aşırı yıpranmış saçların onarılması için de idealdir. Ayrıca haftalık bakım olarak saçı korumak, güçlendirmek ve yıpranmasına mani olmak için kullanılabilir. Saç bakımının her anını düşünen Beeplex, özgür ruhunuzu saçınıza yansıtmanız için sizi cesaretlendirecek! 

Profesyonel kullanıcılar tarafındanm da oldukça sevilen Beeplex, müşterilerini salondan üzgün veya kızgın göndermek istemeyen kuaförler arasında da hızla yayılmaktadır. 

Yıpranmış saç görünümünün tarihe karışması adına büyük bir adım atan Beeplex, Sachane.com güvencesi ile sizlerle buluşuyor.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor

EDİTÖRUN SEÇTİKLERİ

Yorum ve Değerlendirmeler

İlk yorum yapan sen ol?

Yeni mesaj