-

SECTIKLERINIZ

SONUÇLARI DARALT

Kategoriler

Havale İndirimi

Artego

Artego

Artego

Artego markasıyla tanıştınız mı?

Artego geniş çeşitliliğe sahip bakım ürünleri ile her türlü ihtiyaca cevap verir. Saçlarınızın kökten uca bakımını gerçekleştiren ve her zamankinden daha güçlü ve sağlıklı olmasını hedefleyen ürünleri, tüm saç tipleri için ayrı ayrı geliştirilmiştir. Geniş renk seçeneği ve yeni nesil tekniği ile boya kataloğu, saç boyalarına farklı bir pencereden bakmanız için sizi davet ediyor. Çok çeşitli renk grupları arasından kızıldan bakıra, doreden kumrala, kahveden küllüye tüm tonlarda renkleri bulablirsiniz. Kolay uygulanan yapıları ve büyük boy ambalajları ile ekstra avantaj sağlayan Artego Saç Boyaları, kuaför kullanımının yanında bireysel olarak da kullanılabilir.

Saç bakımı ve boyalarının yanında şekillendirici grubu ile de tüm beklentileri karşılayan marka, kadın ve erkeklerin kullanımına uygun çok yönlü ürünler geliştirir. Markaya ait en özel ve en çok tercih edilen ürünlere Sachane.com güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Ürün seçimi ve uygulama konusunda aklınıza takılanları ise uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Saç bakımınızdaki eksikleri gidermek ve saçlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için Artego markasını muhakak incelemenizi tavsiye ederiz.

Kampanya

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

Değerlendirmeler

YORUMLAR

artegonun onarıcı maske ve şampuanını tavsiye ediyorum kırık uçlarınız için özellikle :)
Yıpranmış saçlarım için aldım kullandım onarıcı bakım seti aldım beğendim memnun kaldım.
Dökülme önleyici serumdan sonra saçlarımdaki dökülmeler azaldı ve yavaş yavaş yoğunluk yaşamaya başladı saçlarım.
kıvırcık sık saçlarım için artegonun köpügünü kullanıyorum ve saçlarımda kalıntı bırakmaması kolay çıkması çok hoşuma gitti.
benim geçen seneki gibi saçlarım denizin klorundan tuzundan dolayı zarar görmesin istiyorsanız güneş sonrası bakım kremi alın rahatlayın derim.
Saç boyalarını çok seviyorum diğer boyalardan daha iyi geliyor fiyatları da uygun hemde.
Saç dökülme önleyicisini kullandım ve saçlarımdaki dökülmeler durmaya başladı düzenli kullanımda daha iyi olacak diye düşünüyorum her şey adım adım
onarıcı kremlerini çok kullanıyorum fönden falan yıpranan saçlarım için çok iyi geliyor.
sac spreylerine bayılıyorum güçlü tutuşları olanlar özellikle gece çıkmalarında saçımı hem sert tutuyor hemde bozulmuyor.
Boyamla uyumlu en iyi oksidanları buradan alıyorum ve çok memnunum.
Yeni mesaj