-

SECTIKLERINIZ

SONUÇLARI DARALT

Kategoriler

Havale İndirimi

Artego

Artego

Artego

Artego markasıyla tanıştınız mı?

Artego geniş çeşitliliğe sahip bakım ürünleri ile her türlü ihtiyaca cevap verir. Saçlarınızın kökten uca bakımını gerçekleştiren ve her zamankinden daha güçlü ve sağlıklı olmasını hedefleyen ürünleri, tüm saç tipleri için ayrı ayrı geliştirilmiştir. Geniş renk seçeneği ve yeni nesil tekniği ile boya kataloğu, saç boyalarına farklı bir pencereden bakmanız için sizi davet ediyor. Çok çeşitli renk grupları arasından kızıldan bakıra, doreden kumrala, kahveden küllüye tüm tonlarda renkleri bulablirsiniz. Kolay uygulanan yapıları ve büyük boy ambalajları ile ekstra avantaj sağlayan Artego Saç Boyaları, kuaför kullanımının yanında bireysel olarak da kullanılabilir.

Saç bakımı ve boyalarının yanında şekillendirici grubu ile de tüm beklentileri karşılayan marka, kadın ve erkeklerin kullanımına uygun çok yönlü ürünler geliştirir. Markaya ait en özel ve en çok tercih edilen ürünlere Sachane.com güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Ürün seçimi ve uygulama konusunda aklınıza takılanları ise uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Saç bakımınızdaki eksikleri gidermek ve saçlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için Artego markasını muhakak incelemenizi tavsiye ederiz.

Tavsiye ettiklerimiz

En çok tercih edilen ürünleri inceleyin.

Değerlendirmeler

YORUMLAR

Saç dökülme önleyicisini kullandım ve saçlarımdaki dökülmeler durmaya başladı düzenli kullanımda daha iyi olacak diye düşünüyorum her şey adım adım
onarıcı kremlerini çok kullanıyorum fönden falan yıpranan saçlarım için çok iyi geliyor.
sac spreylerine bayılıyorum güçlü tutuşları olanlar özellikle gece çıkmalarında saçımı hem sert tutuyor hemde bozulmuyor.
Boyamla uyumlu en iyi oksidanları buradan alıyorum ve çok memnunum.
güneş sonrası ürünleri nedense çok iyi her sene vazgeçemiyorum saçlarım için çok iyi geliyor.
Bir kaç ürünün kullandıktan sonra diğer markalara oranla onlardan daha iyi diyebilirim.
Renk koruma ürünleri koruma anlamında çok iyi keşke daha uzun süre kalsa tabi uzun süre bana göre ben baya uzun kalmasını istiyorum sanırım :)
Saçlarımdaki kurumayı argan yağı ile çözdüm argan konusunda çok ilerlemişler mağazalardaki sahte arganlardan değil orijinal olmasıda ayrı güzel.
İngiliz bir arkadaşım kullanıyordu tavsiye etti ve şampuanını kullanıyorum, sanırım kullandıklarım arasında en iyi sonucu aldığım şampuan.
Yeni keşfettiğim bir marka, boya oksidanlarını denedim sonuç gayet iyi
Yeni mesaj