-

Alfaparf Evolution Saç Boyası 60ml


ALFSBY-Evolution
%60
indirim
67.50 TL
26.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 24.21 TL / Ad 22.87 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
60
Markalarımız:
Alfaparf
Ürün Türü:
  • Saç Boyaları

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Alfaparf Evolotion
Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Amonyaklı
Ürün Formu:
  • Tüp
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Kalıcı
Boya gerçekten yanma yapmıyor kokmuyor. Saçı sertleştirmiyor bozmuyor Ancak tonunu iyi ayarlamak lazım.benim tercih ettiğim renk 9.31 turunculuk yaptı istediğim renk olmadı. Saçınız koyu renkse (ben oksidan 30 kullandım) saçınızda turuncu dore bir renk oluşuyor.
11.02 neden stoklarda olmuyor ya da en fazla 2 tüp oluyor:(((
Saçıma orial kullanmadan 30 volume oksidanı ile harika bir renk tonuna ulaşıyorum. Kuaföre para ayırmak zorunda kalmıyorum. Saç derimde yara yok ve kurumuyor. Saçlarım ışıl ışıl. Renk değiştirdiğim için sanırım ilk 3 boyamada renk altında kalan doreyi kustu ama sonra o da kalmadı. 11.02 favorim. Herkes saçımı iyi bir kuaförden çıktı sanıyor. Her ay en az 250 lira masraftan kurtuluyorum.
Boyayı profesyonel olarak 1 senedir kullanıyorum ve 16 senelik mesleki hayatımda böyle bi boya görmedim diğer markalarla kıyaslamak gerekirse rakipsiz bi boya 1 tüp boya fiyatı 40 lira olan markaların beyaz kapama özelliği bile yokken sırf marka değeri için o paraya satılan boyalara fark atar bence
boya bi harika, rengim ve saç yumuşaklığım inanılmaz. kesinlikle tavsiye ederim. ben viyole platini kullandım. kuaförün 300 liraya yapacağı saçı 1 saatte kendim yaptım. ancak şimdi aynı rengi alacağım; başka arkadaşlara da bu boyadan önerdim, renk kartelaları neden kaldırılmış onu anlamadım?
boya öncesi bakımı ile beraber kullanıyorum güçsüz ince telli saçlarıma çok iyi geliyor başarılı ürün.
Kızıl rosso favorim çok seviyorum farklı bir tarz veriyor insana :):)
Mükemmel beyaz kapatma ve parlayan saçlar yapıyor. Ayrıca boyadan sonra saçlar yumuşacık ve daha bakımlı duruyor. Çok beğendim ben.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : alfaparf saç boyası aldım Bronzo normal boya diye aldım ancak contrastı yazıyor kompe saçı boyabilirmiyim.. oksidan kullanmak gerekiyormu

nEŞE y. 08/02/2017
Cevap: Merhaba,Ürünlerin kullanım detayları ve ürün tavsiyesi almak için

http://sacdoktoru.sachane.com/

adresinden uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Sachane.com . 08/02/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 1 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : 6NI Rengi ne zaman stoklarınızda olur?

Şebnem B. 31/01/2017
Cevap: Şebnem Hanım Merhaba, Stokta kalmayan ürünlerin tedarik süreci devam etmektedir; ancak bu konuda gün ya da tarih belirtmemiz maalesef mümkün değildir. Güncel stok takibini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sachane.com . 01/02/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla