-
Fırsat ürünü

3Dmension Dökülme Önleyici Şampuan 250ml


S3DM-02
%40
indirim
66.00 TL
39.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
250
Markalarımız:
Schwarzkopf
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Dökülme Önleyici
Saç Tipi:
  • Dökülen Saçlar
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Erkeklere Özel
1 GÜN SONRA KARGO ELİME ULAŞTI. KUAFÖR SALONLARINDA 3 KAT DAHA PAHALI OLAN ÜRÜNLER BURADA UYGUN FİYATA SUNULUYOR, KESİNLİKLE ORJİNAL ÜRÜN, TEŞEKKÜRLER
saçlarımda ki başlayan ani dökülmeden sonra aldım kullandım ve dökülmeler baya azaldı diğer ürünleri deneyeceğim en yakın zamanda
banyodan sonra saç diplerim ferahlıyor sanki müthiş ürün.
İnce telli saçlarımdaki o kırılan dökülen saçlarımı azalttı güzel ürün.
Görüşünü Yaz

Erkek Bakımı > Erkek Saç Bakımı

Kampanyalar > Fırsatlar

Schwarzkopf > 3Dmension > 3Dmension Bakım Serisi

Saç Bakımı > Şampuan

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
1
3

Soru : Kerastase Specifique Bain Prevention-Normal Saçlar İçin Dökülme Önleyici Şampuan, Bonacure Dökülme Önleyici Şampuan ve bu ürün arasında kararsız kaldım. Kalın telli saçlara sahibim dolayısıyla saçım biraz sert ayrıca çabuk yağlanıyor. Dökülme aşırı derecede yok ancak saçlarımı korumak adına önlem almak istiyorum. Hangi ürün saçımdaki nem dengesini daha iyi korur ve dökülmeyi önler? Bu 3 şampuan haricinde de bana daha uygun olacağını düşündüğünüz başka bir şampuan fikrine de açığım.

Mehmet Şükrü Y. 24/10/2014
Cevap: Mehmet Bey, dökülme önleyici özellikteki hemen hemen tüm ürünler saçları bir miktar kurutacak ve sertleştirecektir. Bu sebeple dökülme önleyici şampuanlarla birlikte nemlendirici özellikte ürünler kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunun için kolayca uygulayabileceğiniz durulanmayan nemlendirici spreyleri tercih edebilirsiniz. Linkten sizin için seçtiğimiz alternatif ürüne ulaşabilirsiniz.

http://sachane.com/bonacure-nem-yukleme-spreyi-200-ml-old.html

Sachane.com . 25/10/2014
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla