-
Fırsat ürünü

3Dmension Dökülme Önleyici Şampuan 1000ml


S3DM-03
%57
indirim
115.00 TL
49.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
1000
Markalarımız:
Schwarzkopf
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Dökülme Önleyici
Saç Tipi:
  • Dökülen Saçlar
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Erkeklere Özel
Ben ürünü çok sevdim hafifde bir mentolüyle birlikte duştan çıkınca ferahlık hissi veriyor ve saçınız yumuşak oluyor şampuanı tavsiye ederim ama pompasını bulmak biraz zor ve sıkıntılı olabiliyor ama şampuanı sevdim ve öneririm
ürünü 2 aydır kullanıyorum. saç dökülmesini önlemede başarılı. hoş da bir mentolü var baş derisine, saç diplerine nefes aldırırmışcasına bir hissi var. Fiyat peformans mükemmel. yine de emin olmamakla birlikte kerastase ya sa wella sp men in perpormansı daha iyiydi sanki.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
1

Soru : ürün bugun elime ulastı . Sıkıntı olarak direk kapagı acınca dökülüyo ne bi bandrol ne bi orjınallik hissi veren bir plsatık kap yok... İnsanın aklına kutuya baska bısey doldurmuslar diye gelmiyo değil hani

Yasir A. 02/09/2015
Cevap: Yasir Bey Merhaba,Sachane.com olarak ürünlerimizin orijinalliğini garanti ediyoruz. Satın almış olduğunuz 3Dmension Dökülme Önleyici Şampuan 1000ml ürünü, marka tarafından nasıl ambalajlandı ise o şekilde size ulaşmıştır. Bizler de üyelerimizin akıllarında soru işareti kalmaması adına tüm ürünlerin ambalajlı olmasını tercih ederdik. Maalesef tüm ürünler ambalajlı olarak üretilmemekte ve bazılarında da güvenlik bandı bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.
Sachane.com . 02/09/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 5 Evet | 6 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Ürün bugün elime ulaştı.Güzel bir ürün.Ancak pakette dispenser olmaması konforsuz bir kullanım sağlıyor.

Fuat A. 26/01/2015
Cevapla